Beton architektoniczny

Technologia betonu GRC

Beton GRC  (Glass Fiber Reinforced Concrete) to beton zbrojony włóknem szklanym w skład którego wchodzą m.in. piasek, cement, woda, pigment czy też inne dodatki chemiczne. Dzięki tej technologii nasze produkty charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami mechanicznymi oraz wysoką trwałością elementów. Nasza Firma dysponuje również linią produkcyjną do formowania elementów z betonu GRC metodą natrysku, co umożliwia wytwarzanie wyrobów o wyższej nośności (zachowując tą samą grubość) w porównaniu z tymi formowanymi metodą odlewania.

Produkcja betonu architektonicznego wymaga wysokiego poziomu specjalistycznej wiedzy, doświadczenia i precyzji. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie odtworzyć prawie wszystkie kształty, od indywidualnego logo firmy po fotorealistyczne detale.

Bezkonkurencyjność betonu GRC

Beton architektoniczny jest rodzajem betonu, który posiada idealne właściwości  umożliwiające swobodne tworzenie form i powierzchni. Stał się on integralną częścią świata nowoczesnego budownictwa. Architekci i planiści doceniają niewiarygodną  różnorodność betonu, jego funkcjonalne i kreatywne właściwości. Dla tego materiału nie ma prawie żadnych ograniczeń wykonalności.